En İyi Mezoterapi Hangisidir?

En İyi Mezoterapi Hangisidir?

en iyi mezoterapi

Mezoterapi nedir?

Mezoterapi, 1952 yılında Dr.Michel Pistor tarafından icat edilen bir tekniktir, bu sayede ilaç, cilt altındaki yağ ve bağ dokusu tabakası olan mezoderm içine enjekte edilir. Geçtiğimiz 50+ yıl boyunca dünya çapında 15.000 doktor, Mezoterapiyi günlük olarak genel ağırlık azaltma, selülit azaltma, saç dökülmesi, skar revizyonu ve kırışıklık giderme dahil olmak üzere çeşitli amaçlarla kullanmıştır.

1987'de Fransız Tıp Akademisi Mezoterapiyi geleneksel tıbbın doğal bir parçası olarak kabul etti. Uluslararası Mezoterapi Derneği Avrupa ve Güney Amerika'daki 14 ülkeyi kapsamaktadır.

Mezoterapide, tedavi edilen koşullara bağlı olarak belirli alanlarda çok küçük dozlarda deoksikolat adı verilen bir ilaç uygulanır. Deoksikolat Health Canada ve FDA onaylıdır ve yerel ilaç şirketlerinden temin edilir.

Mezoterapi nasıl çalışır?

Deoksikolat cildin altındaki yağı parçalar ve Scarpa'nın fasya tabakasındaki yağ hücrelerini daraltır. Yağ çözülür ve tipik kilo kaybı sırasında yağ parçalandığında ortaya çıkar, kan dolaşımı yoluyla taşınır ve böbrekler ve bağırsak tarafından atılır. Yağ emilimini arttırmak için, kas içine multivitamin enjeksiyonu yapılabilir.
Selülit, cildi tutan, yağı yakalayan ve böylece “çukurlaşma” etkisine neden olan bağ dokusu bantlarından kaynaklanır. Deoksikolat, bağ dokusu bantlarını tahrip eder ve sıkışmış yağı eriterek pürüzsüz, gamsız bir görünüm oluşturur.

Tedavisi nasıl?

Çok küçük bir iğne (0.3 mm veya bir kirpik boyutu) kullanarak, ilaç mezoderm içine ağrısız bir şekilde enjekte edilir. Tedaviden sonra 20 dakika boyunca yanma ve / veya rahatsızlık hissetmeyi bekleyin. Tedaviden 48 saat sonra da devam eden ağrı olabilir. Bu gibi durumlarda, rahatsızlık için Tylenol gibi anti-enflamatuar olmayan bir ağrı kesici kullanın.

Mezoterapi alan tüm hastalardan doğal sağlıklı bir diyet izlemeleri istenecektir. Toksinler elimine edildiğinden, bu maddeleri çözünmüş yağ ile birlikte vücuttan yıkamak için bol miktarda su gerekir. Kullanılan ilaçların dolaşımını sağlamak için egzersiz gereklidir. Haftada en az üç kez yürümeyi veya başka bir aerobik aktivite şekli öneriyoruz.

Kimlere Mezoterapi uygulanır

18-75 yaşları arasında ve sağlıklı olan herhangi bir yetişkin, kilo kaybı, spot kilo azaltma ve selülit azaltma için Mezoterapi adayı olabilir. İlk konsültasyon sırasında, geçmiş ve şimdiki tıbbi durumlarınızı ve alınan ilaçları gözden geçireceğiz. Mezoterapi adayı olmayanlar için lütfen aşağıdaki paragrafa bakınız.

Kimlere Mezoterapi Uygulanmaz?

Hamilelik veya hemşirelik mutlak bir kontrendikasyondur.

Göreceli kontrendikasyonlar şunları içerir:

  • İnsüline bağımlı diyabet hastaları.
  • İnme öyküsü olan hastalar.
  • Yakın zamanda kanser öyküsü olan hastalar.
  • Kan pıhtısı öyküsü olan hastalar.
  • Kalp hastalığı için birden fazla ilaç kullanan hastalar.

Selülit için

Mezoterapi, cildin altındaki çukurlu yağı ortadan kaldırabilen bir çözümdür. Selülit, mezoderm tabakasındaki sertleştirilmiş bir bağ dokusu lifleri ağında hapsolmuş yağ, sıvı ve toksin birikimidir. Bu bölgelerde lenfatik ve venöz dolaşım zayıftır. Mezoterapi, venöz ve lenfatik akışta bir artışa ve ayrıca bölgedeki yağ ve çukurun ortadan kaldırılmasına neden olmak için kullanılır. Dört hafta içinde, hastanın cildi önemli ölçüde pürüzsüz görünebilir. Hastalar selülitlerinin tedavi edildiği iki ila dört inç arasında herhangi bir yerde kaybedebilirler.

Leke yağını azaltmak için

Mezoterapi liposuction'a bir alternatiftir. Liposuction gibi yağ hücreleri de hedeflenen bölgeden atılır. 4-6 seanstan sonra, hastalar bu bölgelere ilaç yerleştirildiğinde eyer torbalarında, kalçalarında, uyluklarında, belinde, aşk kollarında, sırt yağında ve çenelerinde iki ila altı santimetre kaybedebilir.

Bir tedaviden sonra ne beklenmelidir?

Tedavi edilen bölgelerde biraz morarma ile hafif ağrı, zonklama ve hassasiyet olabilir.

Ne sıklıkla bir tedavi yapılabilir?

Mezoterapi 2-6 hafta aralıklarla uygulanır.

Tedavi edilen bölgelerdeki yağ geri dönecek mi?

Hayır, çözünmüş yağın geri geldiği bildirilmemiştir. Ancak yeni kilo alımı yeni yağ hücreleri oluşturabilir. Mezoterapi tedavisine ek olarak egzersiz ve diyet en iyi uzun vadeli sonuçları göstermiştir.

DERMAHEAL HSR

Deoksikolik asit veya deoksikolat, mezoterapi tedavisinde lokalize yağ birikintilerini parçalamak için kullanılan bir bileşiktir. Mezoterapi yapmak için kullanılan tüm ürünlerden deoksikolat en kapsamlı şekilde incelenir.

Belkyra, Allergan tarafından özellikle submental yağın, yani 'çift çene'nin tedavisi için geliştirilmiş ve pazarlanan bir deoksikolat formülasyonudur. İlk sonuçlar, submental yağın azaltılmasında dikkate değer bir etkinlik olduğunu göstermiştir. Disfaji öyküsü olan (zor yutma) hastalar için kontrendikedir ve daha önce bölgenin cerrahi veya estetik tedavisi görmüş hastalarda dikkatle kullanılmalıdır. Diğer alanlarda mezoterapiye göreceli kontrendikasyonlar da submental yağ tedavisi için geçerlidir.

DERMAHEAL HSR AKTİF MADDELER GF Hyaluronik Asit (% 1), sh-Oligopeptid-1 (CG-EGF), sh-Oligopeptid-2 (CG-IGF1), sh-Polipeptit-1 (CG-bFGF), sh-Polipeptit-2 (CG -TRX), Bakır Tripeptit-1, 14 Vitamin, 24 Amino Asit, 4 Mineral, 4 Koenzim, 4 Nükleik Asit, 2 İndirgeyici Ajanlar PT Hyaluronik Asit (% 1), Oligopeptid-24 (CG-EDP3), Decapeptid-4 ( CG-IDP2), Asetil Decapeptid-3 (Rejulin), Tripeptid-6 (CG-CTP), Bakır Tripeptid-1, 13 Vitamin, 24 Amino Asit, 5 Mineral, 4 Koenzim, 4 Nükleik Asit, 2 İndirgeyici Ajan 1.Hafta 1 seans için flakon.Dermaheal Hsr Mezoterapi için en iyi Çözümdür.

 

toptan botox,botoks satış,ucuzbotoks,keliteli botoks,botoksbotoks fiyatları, botoks merkezi, İstanbul Botoks,Botoks uygulmalarını, bazen estetik, dolgu maddeleri,ile kombine edebilmekteyiz,Alın Botoksu,BotoksBotox, Kırışıklık, Botulinum Toxin, Migren, Aşırı Terleme Tedavisi, Cilt Gençleştirme, Merkezleri, Botoks 2020 Fiyatları, Nişantaşı, İstanbul, Avrupa, Arda Katırcıoğlu. ... Botoks İstanbul Dudak Botoks'u bir dolgu uygulaması değildir,Botoks işlemlerimiz ile mükemmel ve doğal sonuçlara imza atmaktayız,Daha önce estetik ameliyat, botoksdolgu, dudak dolgusu vb. gibi yaptırdığınız işlemler; Varsa hamilelik veya emzirme, Botoks Botox Botoks Fiyatları Bakırköy İstanbul,Botoks dışında bulunan birçok estetik ve estetik fiyatları hakkında bilgilere sitemizden ... Dolgu maddeleriyle çok kırışık bölgeler botoks ile birlikte tedavi edilmektedir. ... İstanbul Ok Meydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi · İstanbul Eğitim,estetikland,nişantası,Amerikan Estetik - Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik'te Tecrübeli Kadro ve Kaliteli Hizmet. İstanbul-Şişli Yerleşkeli Saç Ekimi, Ameliyatsız Yüz Gerdirme, Lazer ,Estetik Merkezleri, 2020 Fiyatları, Burun, Meme, Genital, Yüz, Kulak, Estetiği, Liposuction, Lazer Epilasyon, Lazerle Leke, Akne, Çatlak, Botoks, Dolgu.,, ameliyatsız estetik, lazer epilasyon, mezoterapi, dolgu estetiği, cilt bakımı, PRP Uygulaması, AWT Zayıflama,Estetik ve Güzellik Merkezinde; Lazer Epilasyon,antalya Cilt Bakımı, Soğuk Lipoliz, Lenf Drenaj ve Kılcal Damar Tedavisi yapılıyor. Estetik, Hemen Randevu Alın,estelord,esteworld,juvederm,restylane,Mesoheal+,hyamax,hyaron,alergan,dysport,Estetik Merkezleri, 2020 Fiyatları, Burun, Meme, Genital, Yüz, Kulak, Estetiği, Liposuction, Lazer Epilasyon, Lazerle Leke, Akne, Çatlak, Botoks, Dolgu.Estetik Center; Estetik Cerrahi, Medikal Estetik ve Lazer Epilasyon, İstabul, ameliyatsız estetik, lazer epilasyon, mezoterapi, dolgu estetiği, cilt bakımı, PRP Uygulaması, AWT Zayıflama,izmir,ankara,bornova,akdeniz
 

Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler