NEURAMİS MEDİKAL ESTETİK DOLGULAR

NEURAMİS MEDİKAL ESTETİK DOLGULAR
Ürünlerimiz
NEURAMİS MEDİKAL ESTETİK DOLGULAR

Neuramis Hacimli Lidokain Hyarluranic Acid Dolgu ne işe yarar?

Lidokain ile Neuramis Hacmi Medytoks'un en güçlü Hyaluronik Asit cilt dolgusudur. Etkileyici bir çapraz bağlama oranına sahiptir, çünkü oyunu değiştiren iki adımlı çapraz bağlama sürecinden geçmiştir. Sonuç olarak, söz konusu olduğunda dayanıklı ve dengeli sonuçlar sunmak asla başarısız olmaz:

  • Derin kıvrımların ve kırışıklıkların ameliyatsız azaltılması (nazolabial kıvrımlar, kukla çizgileri, alın kırışıklıkları vb.)
  • Hızlı dudak dolgunlaşma
  • Minimal invaziv elmacık kemiği ve çene büyütme
  • Hasta dostu alın geliştirme

Tedavi sonuçları daha uzun süre nasıl korunur?

Neuramis Hacimli standart bir anti-aging tedavisi, sonuçları yaklaşık yarım yıl veya daha fazla görünür kalan iki ila üç enjeksiyon seansından (üç ila altı hafta arayla) oluşur. Bu olağanüstü dermal dolgu ha bazlı olduğundan, jel birkaç ay boyunca tedavi edilen yumuşak dokulara çözündüğü için etkileri geçicidir. Gençleştirilmiş görünümlerini daha uzun süre korumak için, hastalara tedaviyi her 3-6 ayda bir tekrarlamalarıönerilir. Bu ürünle bir seanstan önce ve sonra alkol, ilaç ve sıcak sıcaklıklardan kaçınmak da daha uzun süreli yüz geliştirme ve kırışıklık önleyici sonuçlar verecektir. Bu kozmetik çözümü Skin Heal gibi güvenilir perakendecilerden ve distribütörlerden satın almak, % 100 orijinal bir ürün elde etmenizi sağlayacağı için de önemlidir.

NEURAMİS MEDİKAL ESTETİK DOLGULAR

1x1ml 

Tüm Yüzde Güvenle kullanılabilir

Cross Linked Bdde Dolgu

Üretim Yeri Kore

ÜRÜN SAKLAMA TALİMATLARI

2 - 25 at 'de saklayın
Ürünü dondurmayın veya ısıtmayın
Doğrudan güneş ışığından kaçının
Ürüne herhangi bir baskı veya kuvvet uygulamayın

 

Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler