JUVEDERM ULTRA4

JUVEDERM ULTRA4
Ürünlerimiz
JUVEDERM ULTRA4

 

JUVÉDERM® ULTRA 4, daha büyük bir hacim etkisi olan ve elmacık kemiği dolgusunun yanı sıra enjeksiyon yöntemi ile ciltteki derin çöküntülerin doldurulmasında kullanılan enjekte edilebilir hiyalüronik asit bazlı lidokainli bir dermal dolgudur.

 

Juvederm ULTRA 4 ne yapabilir?

  • Çenedeki hacmi artırır
  • Derin kırışıklıkları düzeltir
  • Daha derin kat kaldırma sağlar
  • Yanak büyütmede kullanılır

Bu ürün sadece daha derin yüz çökkintülerini ve kırışıklıkları tedavi etmek için geliştirildiği için, derin dermis içine enjekte edilmelidir. Bununla birlikte, juvederm ULTRA 4 3mg / ml lidokrin ile aşılandığından bu prosedür ağrılı değildir. Bu anahtar bileşen lokal anestezi görevi görür ve enjeksiyon işlemiyle ilişkili en küçük hoş olmayan hislerini bile kurtarır.

İmplant jeli enjekte edildikten sonra ne olur?

Juvederm ULTRA 4, Hyalüronik Asit içerdiği anlamına gelen HA tabanlı bir dermal dolgu maddesidir. Bu, insan vücudunda doğal olarak meydana gelen bir maddedir ve hastanın sağlığı için hiçbir risk saklamaz. Bu öncü kozmetik gençleştirme ürünündeki HA parçacıkları kapsamlı bir biyofermentasyon işlemi ile yapılmıştır ve hayvansal kökenli bileşenler içermezler. Sonuç olarak, tedaviden önce cilt testine gerek yoktur. Enjekte edildikten sonra jel biyolojik olarak parçalanacak ve tamamen çözünecektir. Bu, 12 aya kadar sürebilen dayanıklı bir yumuşak doku dolgu maddesidir. Bundan sonra, hastalar sonuçları korumak için başka bir enjeksiyon seansından geçebilirler.

JUVEDERM ULTRA4 FRANSADA ÜRETİLMİŞTİR

Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler