JUVEDERM ULTRA 2

JUVEDERM ULTRA 2
Ürünlerimiz
JUVEDERM ULTRA 2

Juvederm ULTRA 2, yüz depresyonlarının hemen ve görünür bir ince ve orta derecede kırışıklık ve çizgi çıkarılması ve düzeltilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Bileşiminde etkileyici bir HA konsantrasyonuna sahip olduğundan, dermis'e ekstra dolgunluk sağlayabilir. Bu da onu harika bir dudak geliştirme çözümü yapar. Bu nedenle, BU FDA onaylı cilt dolgusu, bu tür sorunları düzeltmek isteyen ve ikinci seviye kaliteye katlanmak istemeyen hastalar için uygundur.

Bu profesyonel bir tıbbi cihazdır ve bu nedenle birkaç kontrendikasyonla birlikte gelir. Herhangi bir bileşenine alerjisi olan hastalarda kullanılması önerilmez. Ayrıca, şu anda bir enfeksiyon veya iltihapla mücadele eden kişilerin dolgu enjeksiyon prosedürlerini tamamen iyileşene kadar ertelemeleri önerilir. Hamile ve emziren kadınların her türlü HA tabanlı kozmetik prosedürden geçmeleri önerilmez.

Juvederm ULTRA 2'nin enjekte edilebildiği yüz bölgeleri arasında dudaklar, göz çevresi ve ağız bulunur. Ürün daha rahat ve ağrısız bir tedavi için lidokrin içerir.

Juvederm Ultra 2 Lidocaine, genellikle dudak ve göz çevresindekiler olmak üzere, yüzeysel ve orta derecede cilt çizgileri ve ciltte olusan cilt yüzeylerini tedavi etmek için kullanilan enjekte edilebilir bir dolgu maddesidir. Juvederm Ultra 2, insan vücudunda bulunan dogal bir madde olan hyaluronik asit içerir. Temel özelligi dolgunluk eklerken cildi nemli tutmaktir. Ürün daha rahat bir enjeksiyon saglamak için lidokain içerir.

PAKET iÇERiGi

2 x 0,55ml Siringa

2 x 30G 1/2 "igneler

24 mg / ml hyaluronik asit

% 0,3 lidokain

Juvederm® Ultra 2 Lidokain'in Avantajlari,

Orta derecede yüz çizgileri ve ciltte deformasyonlar içindir.

Dudak büyütme

Alanlar: Agiz / dudaklar ve gözler

Kalicilik ne kadar sürer?

Genel olarak, kalicilik 12 aya kadar sürebilir.

 

Juvederm dolgu eczane fiyatı,Juvederm dolgu yorumları,Juvederm dolgu kaliciligi,Juvederm dolgu fiyatı 2020,Juvederm dolgu Hangi ülkenin,Orjinal juvederm,Juvéderm SMILE,Allergan JUVÉDERM

Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler