JUVEDERM ULTRA3

JUVEDERM ULTRA3
Ürünlerimiz
JUVEDERM ULTRA3

 

JUVÉDERM® ULTRA 3, burun ve ağız kenarı arasındakiler gibi orta ve derin kırışıklarının tedavisinde  kullanılan enjekte edilebilir hiyalüronik asit bazlı lidokainli bir dermal dolgudur.Juvederm ULTRA 3, önceden doldurulmuş iki şırınga ve dört adet 27G 1/2" iğne paketinde mevcuttur. Doldurmak ve tedavi etmek için cilde (sadece kalifiye ve eğitimli bir klinisyen tarafından) enjekte edilir:

  • Orta ila derin yüz kırışıklıkları
  • Daha fazla hacim veya daha iyi tanımlanmış bir kontura ihtiyaç duyan dudaklar
  • Yüzdeki cilt çöküntüleri için kullanılır

Bu saflaştırılmış HA dolgu maddesi özellikle kukla çizgilerinin ve nazolabial kıvrımların düzeltilmesi için uygundur.Juvederm ULTRA 3 ile tek bir tedaviden sonra sonuçlar 12 aya kadar sürer ve bu sınıfın bir ürünü için dikkat çekicidir. Bunun nedeni, bu markanın diğer birçok enjekte edilebilirine benzer şekilde, bunun da "Hylacross Teknolojisi" olarak bilinen yenilikçi bir üretim yöntemi kullanılarak üretilmesidir. Sunduğu avantajlar şunlardır:

  • Doğal görünümlü sonuçlar doğurur
  • Dövülebilir ve yumuşak, böylece enjekte etmesi kolay bir jeldir
  • Hastanın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde tamamen kişiselleştirilmiş bir tedavi sunar

FDA onaylı diğer gelişmiş HA dolgu maddelerinin aksine, bu jel parçacık süspansiyonu bazlı bir formülasyon yerine pürüzsüz bir formülasyona dayanır.

JUVEDERM ULTRA3 FRANSADA ÜRETİLMİŞTİR

#juvederm #medspa #lipinjections #lipflip #belotero #injectables #restylanelips #xeomin #volbella.#juvederm #botox #lips #fillers #lipfiller #restylane #beauty #filler #aesthetics #lipfillers #skincare ...

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ

1-) ***** Geçen yıldan beri Bu firmadan sipariş veriyorum, ürünlerin kalitesinden ve harika müşteri hizmetlerinden çok memnunum, şiddetle tavsiye ediyorum!
2-) 
***** Kariyerime estetik bir hemşire olarak başladığımdan beri bu firmadan sipariş verdim. Çevrimiçi rezervasyon hizmetinin kullanımı oldukça kolaydır, destek ağları da mükemmeldir. Ne zaman bir sorum olsa hemen derhal cevaplandırıldım. Ürünler her zaman stokta bulunur ve çok hızlı bir şekilde gönderilir. Ayrıca fiyatları çok rekabetçi buluyorum. 5 yıldız.
3-) 
***** Fiyatlar rakipsiz, bu yüzden şirketin orijinalliği konusunda endişelendim ama kontrol ettim ve gerçek olduğunu gördüm! Bu yüzden ilk siparişimi yaptım ve özel ücretler (kendi ülkemdeki ücret) fena değildi, ilimizde satın almak için ödediğimiz vergi neredeyse hiç değildi, ürünlerin hepsini yerel olarak satın alırsam yaklaşık% 40 maliyetle otantik ve orijinaldi . Ayrıca Gönderim hızlıydı ve takibi çok kolaydı.
Çok yardımcı oluyor müşteri hizmetleri de.
Bu harika hizmet için teşekkürler
4-) 
***** Mükemmel hizmet ile harika bir şirket. Ürünler orijinal ve onlardan  satın almaktan asla pişman olmadım. Herkese tavsiye edeceğim
5-)
***** Bu şirketle iş yapmaktan zevk aldım ... hizmetleri çok hızlı ve verimli. Onları herkese öneririm.
6-) 
***** Çalışanlar çok yardımsever, ürünler orijinal.ESSE GÜZELLİK 
7-) 
***** Çok çeşitli uygun fiyatlı ürünler! Şiddetle tavsiye edilir!
8-) 
***** Yakın gelecekte başka bir sipariş vereceğim.Teşekkürler
9-) 
***** SÜPER ÜRÜNLER SÜPER MÜŞTERİ HİZMETLERİ
10-) 
***** Sizinle 2 yıldır Sorunsuz Çalışıyoruz tekrar siparişlerimiz olacak

 

 

Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler