PROFHİLO GENÇLİK AŞISI

PROFHİLO GENÇLİK AŞISI
Ürünlerimiz
PROFHİLO GENÇLİK AŞISI

Profhilo nedir?

Profhilo piyasadaki en yenilikçi ve etkili cilt artırıcı enjeksiyonlardan biridir. Hyaluronik Asit'in suya bağlanma ve kollajen üretimini teşvik etme yeteneklerinden yararlanır. Cildinizin kalitesini, tonunu ve dokusunu iyileştirmek için tasarlanmıştır.

Hyaluronik Asit cildimizde doğal olarak oluşur. Çevredeki dokuda geçen suyu tutar, deriyi aşağıdan dolgunlaştırır. Kollajen yapımı için de gereklidir.

Ancak 25 yaşından sonra her yıl cildimizdeki Hyalüronik Asidin yaklaşık% 1'ini kaybediyoruz. Vücudumuzun bu eğilimi tersine çevirmenin bir yolu yok. Sonuç hidrasyon, hacim, doku ve durum kaybıdır.

Nasıl çalışıyor?

Hyaluronik Asit, Juvederm gibi Dermal Dolgu Maddelerinde bir bileşen olarak bilinir. Ama Profhilo'da amacı oldukça farklıdır.

Profhilo, enjekte edilebilir herhangi bir tedavinin en yüksek Hyaluronik Asit konsantrasyonuna sahip. Dermal dolgu maddelerinin kimyasal olarak birleştiği termal olarak bağlandığı için sert bir jel olarak kalmaz, bunun yerine yayılır ve doğal olarak su moleküllerini en çok ihtiyaç duyulan yerde toplar. Bu büyük bir hidrasyon artışı yaratır.

Enjeksiyonlar ayrıca kayıp kollajeni yeniler, cildin elastikiyetini artırır ve görünümü, dokuyu ve hidrasyonu iyileştirir. Profhilo, tedaviden sonra birkaç ay boyunca ciltte taze kolajen üretilmesini teşvik etmeye devam ediyor.

Özel olarak formüle edilen serum cilt dokusuna enjekte edilir ve daha önce cilt içinde bulunan hyalüronik asit seviyelerini geri yükler. Bu, cildin kayıp kollajenini yeniler ve genç bir görünümü gözle görülür bir şekilde geri yükler.

Hastalar Profhilo tedavisine derilerinde hyalüronik asit kıtlığı ile başlarlar. Profhilo enjeksiyonları, daha sonra altı ay boyunca fayda sağlayacak bir destek vermek için dört hafta arayla iki kez gerçekleşir.

Öncesi ve Sonrası

Profhilo Leeds - Before and After

Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler