TEOSYAL REDENSTY 1

TEOSYAL REDENSTY 1
Ürünlerimiz
TEOSYAL REDENSTY 1

TEOSYAL PureSense Redensity, erken cilt yaşlanmasını önlemek, cilt yoğunluğunu geri kazandırmak ve cildin ışıltısını korumak için bir hyaluronik asit dolgu maddesidir.

 

 • HYALURONİK ASİT: 15mg / g
 • Lidokain hidroklorür:% 0,3
 • Eklenmiş fosfat tamponu pH 7,3 qs
 • 8 amino asit, 3 antioksidan, 2 mineral ve farmasötik sınıf, hipoalerjenik özellikleri ve hyaluronik asit ile uyumluluk ve global dermal yeniden yapılandırmadaki kombine etkinlik nedeniyle seçilen 1 vitamini içeren derma yeniden yapılandırma kompleksi. Tedavi sırasında daha iyi hasta konforu için küçük bir doz Lidokain.
 • Amino Asitler: Glisin, Lizin, Treonin ve Prolin, kolajen liflerinin üretimini uyarır ve yapıyı üçlü bir sarmal halinde düzenler.İolesösin, Lösin ve Valin iyileşme sürecinde ve doku yeniden şekillenmesinde rol alır. Cildin üst katmanlarının hidrasyonunu düzenleyen arginin.
 • Antioksidanlar: Serbest radikaller ve peroksitler gibi reaktif oksijen türlerinin neden olduğu ve stres, kirlilik, radyasyon, enfeksiyon, ilaçlar, kötü beslenme, yaşlanma, yaralanma, travma veya yanıkların neden olduğu önemli hücresel bileşenlerin zarar görmesini önleyen glutatyon vardır.
 • Glutatyon sentezi için gerekli olan N-Asetil-L-sistein Glutatyonu geri dönüştüren ve ömrünü uzatan Alfalipoik Asit.
 • Mineraller: Çinko ve Bakır, yeni hücrelerin kaynağı olan DNA sentezi ve hücre bölünmesi için gereklidir.
 • Vitaminler: Dermiste hücre metabolizması için enerji üretimi için gerekli olan, hücrelerdeki 140 kimyasal reaksiyonda alerjen olmayan bir ko-faktör olan B6 vitamini.

ENDİKASYON VE KULLANIM
TEOSYAL PureSense Redensity [I] tedavisi, hyaluronik asit ve Dermo-Yeniden Yapılandırma Kompleksi'nin cilde eşit olarak yayılması için dermiş boyunca mikro enjeksiyon yapılmasından oluşur. Optimal cilt yeniden yoğunlaştırma için üç haftalık aralıklarla üç seans önerilir. Aşağıdakilere

uygun tedavinin etkilerini sürdürmek için yılda iki ila üç seans önerilir :

 • yüz
 • boyun
 • yaka

Bunlar, özellikle geleneksel tedaviler tarafından genellikle göz ardı edilen hassas alanlardır. TEOSYAL PureSense Redensity [I] incelikli, tekdüze ve kümülatif sonuçları garanti eder: Cildi eşit ve doğal olarak dolgun, ışıltılı ve pürüzsüz bir şekilde geri kazandırır.

TEOXANE Laboratuvarları 2003 yılında Cenevre'de kurulmuştur ve hyaluronik asit bazlı dermal dolgu maddelerinin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Yenilik, kalite ve hasta memnuniyetine olan tavizsiz bağlılığının bir sonucu olarak, TEOXANE şu anda 80'den fazla ülkede ürünleri ile dünyanın en büyük üç hyaluronik asit bazlı dermal dolgu üreticisi arasında yer almaktadır.

Teosyal Redensity 1,Teosyal dolgu mu Juvederm mı,Teosyal dolgu yaptıranlar,TEOSYAL Redensity,Teosyal dolgu hangi ülkenin,Teosyal dolgu ekşi,Teosyal dolgu satın al,Teosyal dolgu mu Juvederm mi

Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler