TEOSYAL PURSENSE REDENSITY II GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

TEOSYAL PURSENSE REDENSITY II GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU
Ürünlerimiz
TEOSYAL PURSENSE REDENSITY II  GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU

TEOSYAL PURSENSE REDENSITY II  GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU                                              

2x1 ml

Teosyal® Redensity II PureSense birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır ve cildin en hassas olduğu hassas göz bölgesini tedavi etmek için 1 ml'lik bir şırıngada bulunur.

Ayrıca saf olduğu için cilt altında serbest radikal oluşumunu zorlaştırır. Jeller, hayvansal olmayan biyolojik olarak parçalanabilen jellerden yapılmıştır ve bir cam şırıngayla temin edilebilir.

Redensity II sadece peri-orbital bölgeyi tedavi etmekle kalmaz, aynı zamanda hafif jeli de gözyaşı oluklarında kullanılabilir.

Jel uygulaması cilt dokusuna girmek için sadece küçük bir basınç gerektirdiğinden, tedaviden sonra herhangi bir morarma riski daha azdır.

 

Redensity II, çoğu Hyaluronik Asit jelinden daha az su çeker, bu nedenle tedaviden sonra yine minimum şişme olur

Puresense tedavisi kişinin yaşam tarzına, yaşına ve cilt tipine bağlıdır.

Teosyal Redensity II PureSense aşağıdakiler için önerilir:

  • Hassas göz bölgesinin koyu halkalarını tedavi etmek içindir
  •  
  • Teosyal Redensity,TEOSYAL Redensity 2,Teosyal Redensity 2 satın al,Teosyal Redensity 2 gözaltı Işık Dolgusu,Teosyal Redensity 2 yaptıranlar,Teosyal Redensity 2 fiyat,Teosyal Redensity,Yorumlar,Teosyal Redensity 1 fiyat
Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler