TEOSYAL RHA 4

TEOSYAL RHA 4
Ürünlerimiz
TEOSYAL RHA 4

TEOSYAL RHA 4

        

 2x1 ml

Teosyal® RHA 4, sarkmış ciltleri tedavi ederek ve cilt çöküntülerini düzelterek size canlı bir görünüm kazandırabilir. Cilt katmanlarının derinliklerinde hacmi sihirli bir şekilde artıran RHA 4 ile yüz hatlarınız daha genç ve daha az yorgun görünebilir. 

Daha genç bir görünüme benzeyen daha yumuşak, daha yuvarlak yanaklar ve gelişmiş konturlar için sabırsızlanabilirsiniz. 

Yüzünüzle yaptığınız her ifade ve yüz hatlarınızın her hareketi doğal olarak Teosyal RHA 4 tarafından desteklenerek her zaman çekici görünmenizi sağlar. 

İsviçre markası Teoxane'nin devrim niteliğindeki formülü, yüzünüz statik veya dinamik olduğunda işe yarar. Jel formülü, duygularınıza bağlı olarak her yüz ifadesiyle uyum sağlar ve esner, böylece son derece doğal görünürken cildinizin sınırsız hareket etmesine izin vererek gülebilir, gülümseyebilir, ağlayabilir, esneyebilir veya kaşlarını çatabilirsiniz. 

Teosyal RHA 4'ün temel özelliği, son derece etkili bir dolgu maddesi olmasını sağlayan elastikiyet ve viskozite özellikleridir. 

Anestezik Lidokain kullanarak şişlik içermeyen ağrısız bir tedavi, saati geri döndürme deneyiminizi daha da olumlu hale getirir. Yeni RHA serisi, RHA serisini oluşturmak için kısa süre önce Grenoble Üniversitesi ile eşleştirilen TEOXANE Laboratuvarları tarafından yapılan 10 yılı aşkın araştırmaya bağlı olarak yüksek kaliteli bir Hyaluronik Asit ile övünerek dünya çapında popülerlik kazanıyor.

Teosyal RHA 4 aşağıdakiler için önerilir:

 

  • Cilt çöküntülerini ve sarkmaları düzeltmek 
  • Yanaklarda, çenede ve şakaklarda dolgunlaştırmada etkilidir.
Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler