NCTF 135 HA FILORGA PARİS IŞILTISI 10x3ML

NCTF 135 HA FILORGA PARİS IŞILTISI 10x3ML
Ürünlerimiz
NCTF 135 HA FILORGA PARİS IŞILTISI 10x3ML

NCTF 135 HA FILORGA 

3 ml'lik 10 şişe 

NCTF 135 HA'nın yaşlanma karşıtı mezoterapi tedavisi veya mezolift, cildin yaşlanmasının nedenleri ve sonuçları üzerinde biyolojik ve küresel bir şekilde etki eder. 

NCTF 135 HA'nın hyaluronik asit konsantrasyonu 0,05 ml'dir NCTF 135 HA Göstergesi: 

 

 • Biorevitalizasyon, Yorgun veya cansız cildin hidrasyonu, 
 • Kırışıklıkların tedavisi ve olgun cildin yeniden yoğunlaştırılması 
 • Sıkılık eksikliği Yaşlanma ve bakım belirtilerinin tedavisi 55 bileşen cilt lezyonlarını aktif olarak onarır 
 • Aktif ve eksojen hidrasyon 
 • Su Duyarsız Kaybını Sınırlayın (PIE) 
 • Parlaklığın optimizasyonu 
 • Anjiyogenezi teşvik etmek için hyaluronik asit 
 • İyonik Ca +, K +, Mg +, Na + 'nın yeniden dengelenmesi mineral eksikliklerini azaltır

NCTF 135 HA Kullanımı:

Mezoterapi, gözle görülür şekilde gençleşen bir cilt için minimum 5 seans gerektiren biyolojik ve ilerleyici bir tedavidir. Görüşme: 3 ayda bir 1 seans. 

Filorga NCTF 135 HA'nın bileşimi: 

 

 • 0,025 mg / ml konsantrasyona sahip hyaluronik asit, 55 bileşenden oluşan benzersiz bir çoklu canlandırıcı kokteyl ile birlikte 
 • 14 vitamin (A, B, C, E) hücrelerin yaşamsal işlevlerini uyarır 
 • 24 amino asit, proteinlerin (elastin, kollajen vb.) 
 • 6 koenzim, dokuların biyokimyasal reaksiyonlarını katalize eder
 • 5 nükleik baz hücresel iletişimi etkinleştirir 
 • 4 mineral cilt eksikliklerini giderir 
 • 2 antioksidan, serbest radikallerin sentezini azaltır 5 x 3ml
 • Paris Işıltısı
  Cildinize kaybettiği parlaklığı geri kazandıracak; ameliyatsız, kesisiz, risksiz bir gençlik terapisi tekniği öğrenmek ister misiniz? Paris Işıltısı olarak bilinen bu anti-aging terapisi NCTF 135 HA isimli bir ürün aracılığı ile uygulanmaktadır. Açılımı “New Cellular Treatment Factor” (Yeni Nesil Hücresel Tedavi Faktörü) olan bu tedavi, hücresel düzeyde yenilenmeyi tetikleyen birden fazla vitamin, mineral ve koenzimin direkt olarak cildin alt tabakasına enjekte edilmesiyle uygulanmaktadır. Enjeksiyon prosedürü, birden fazla aktif maddenin hücrelerinizi uyarmasını sağlayarak yenilenme ve iyileşme faaliyetini artırmakta ve böylece ortaya daha parlak, daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü çıkmaktadır.

  Zen Poliklinik, Paris Işıltısı terapisini en güçlü bileşenler, yüksek teknolojiye sahip teknikler ve hijyenik bir süreç eşliğinde uygulamaktadır. Yeni nesil bir mezoterapi formülü olan Paris Işıltısı, bilhassa 35 yaş ve üzeri ciltlere uygulandığında hızlı biçimde etkisini göstermiştir. İlk kez 1978 yılında bir Fransız doktor tarafından üretilen bu formül, cildinize birden fazla koldan tam bir ‘’gençlik direnci’’ sunmaktadır.

  Zen'de Paris ışıltısı Ameliyatsız gençlik terapisi içerdiği eşi benzeri olmayan vitamin kokteyli ile cildinizi canlandıracak.

  Zen'de Paris ışıltısı Ameliyatsız gençlik terapisi içerdiği eşi benzeri olmayan vitamin kokteyli ile cildinizi canlandıracak.**

  Paris Işıltısı Enjeksiyonunun İçeriğinde Neler Bulunur?
  Zen Poliklinik’in işin ehli hekimları tarafından uygulanan Paris Işıltısı tekniği, etkisi medikal olarak kanıtlanmış birden fazla bileşeni barındırmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki biçimdedir.

  Hyalüronik asit: Hyalüronik asit, cildin alt dokusunun güçlü biçimde nemlenmesini sağlarken, bunun yanı sıra bu nemin deri içerisinde tutulmasına da yardım eder. Ciltte kuruluk soruni donuk görünüme, kırışıklıklara ve titiziyete neden olabilir. Hücresel enjeksiyonun sağlayacağı nem potansiyeli ise bu tür sorunların minimize edilmesine yardımcı olacaktır.

  14 farklı vitamin (başta A, B, C, E vitaminleri olmak suretiyle): Paris Işıltısı terapisi kapsamında cerrahi müdahale yapılmadan cildinize uygulanacak olan 14 farklı vitamin, cilt sağlığını destekler ve hücreleri efektif faaliyet göstermeye teşvik edecek özelliklere sahiptir.

  A vitamini cilt pullanmasının önüne geçerek daha yumUşak ve nemli bir doku yaratır. Bu yüzden bilhassa nem kaybına bağlı pullanma ve kış egzeması için A vitamini oldukça güçlü bir koruyucudur.
  B vitamini, nemin ciltte muhafaza edilmesi yolu ile cilt bariyerlerinin koruyucu gücünü ve direncini arttırır. Cilt yüzeyinde bulunan ve sağlıklı hücre faaliyetlerinin önüne geçen serbest radikallerle savaşan bu bileşen, diri, sıkı ve genç bir görünümün habercisidir.
  C vitamini, ciltte dönemsel olarak ortaya çıkan aknelerin mümkün olduğunca izsiz ve yarasız bir biçimde iyileştirilerek giderilmesine yardım eder. Cildin doğal olarak sahip olduğu ışıltıyı destekleyen C vitamini, Paris Işıltısı’nın katacağı parlaklığın temelidir.
  E vitamini, 25 yaşını geçmiş bütün kadınların ince kırışıklıkların oluşumunu engellemek veya oluşan kırışıklıkları açmak için kullandığı bir bileşendir. Vitaminin en önemli özelliği kırışıklar arasındaki nem kaybını önleyerek ilgili görünümü azaltmasıdır. Bu özelliğiyle E vitamini birçok hoşlik ürününün temel bileşenlerinden biri olarak görülmektedir.
  24 Farklı Aminoasit: Aminoasitler, içeriklerindeki karbon, hidrojen, oksijen ve azot molekülleri ile gençliği cildinizde koruyabilecek en etkili bileşenlerden biridir. Yaşlanmaya başlayan cildin belirginleşen özelliklerinden ilki üst tabakanın incelmeye başlamasıdır.

  Kılcal damar görünümünün artması ile beraber dış etkilere karşı daha savunmasız hale gelen cilt, sarkma, kırışıklık gibi sorunlere maruz kalmaktadır. Tüm bunlar cildin elastikiyetini kaybetmesine neden olurken nefes alma, yenilenme ve doku beslenmesinin önüne geçer. İçeriğinde bir canlı hücrenin gereksinim duyduğu birden fazla molekülü barındıran aminoasitler, Paris Işıltısı terapisi vasıtası ile direkt olarak cilt hücrelerinize enjekte edilir. Bu da bu bileşenlerden maksimum verimi almayı garantilemek anlamına gelir.

  Antioksidan: Hücrelerin etkin faaliyetlerine zarar veren, yenilenmeyi durduran serbest radikaller yaşlanmayı hızlandırır. Anti-aging tedaviler arasında antioksidan içeriği ile en önemli Paris Işıltısı, bilhassa hava kirliliği, zararlı güneş ışınları ve diğer yaşamsal etkenler bundan dolayı etkisi artan serbest radikallerle en güçlü biçimde savaşılmasına yardım eder. Daha parlak ve sağlıklı bir cilt için cildinizin yıpratıcı ve yaşlandırıcı etkilerle savaşında ona güç kazandırır.

  Paris Işıltısından Sonra Cildinizde Ne Gibi Değişiklikler Olacak?
  Uzman hekimlarımızın terapiyi uygulamasından hemen sonra, cildinizde birden fazla değişiklik fark edebilirsiniz. Bu değişikliklerin en önemliları şöyledir:

  Deri yapısındaki nemlilikte yüksek oranda artış olur. Bu artış, cildin kuru ve pullanmış görüntüsünden kurtulmanızı sağlar. Bu da daha parlak bir yüzey anlamına gelir.
  Cildin elastikiyeti artar. Derinin donuk, katı ve ince görünümü azalır. Cildiniz daha dyetişkin, alt yüzeyi kalın ve sağlıklı görünür. Dış etkilerin ve serbest radikallerin zararlarına karşı çok daha dirençli bir yapıya sahip olur.
  Cildin nefes almasını sağlayan gözenekler fazla kir ve toz ile temasa girdiğinde gereğinden çok büyür. Çok yüksek oranda yağ üretimi gerçekleştiren gözenekler zaman içinde akne oluşumunun da temel nedeni haline gelir. Paris Işıltısı tedavisinin faydalarından biri de gözenek görünümünün azalmasıdır. Bu azalma, hem kozmetik anlamda hem de cilt sağlığı anlamında birden fazla iyileşmeyi birlikteinde getirir.
  Dermiste daha fazla kolajen oluşur. Bu da yıpranma, kırışıklık ve çizgilenmenin minimize edilmesi anlamına gelir. Kolajeni cildin direkt olarak dermis tabakasına enjekte eden NCTF terapisinin en önemli getirisi iyileşmiş ve güncellenmiş cilt hücreleridir.
  Tüm bu etkileri ilk uygulamadan itibaren hissetmeye başlarsınız. 

  Paris Işıltısı İle İlgili Sık Sorulan Sorular
  Paris Işıltısı Kaç Seans Uygulanmalıdır?

  Cildinizi hoşleştirme yolculuğunuzda Zen Poliklinik hekimlarına güvenebilirsiniz. Doktorunuz cildinizi inceledikten sonra, yaşınız, cildinizin mevcut durumu ve titiziyeti hakkında bir analiz gerçekleştirir. Analiz sonrasında ise size özel bir terapi takvimi oluşturulur. Genellikle 7 ile 10 gün Aralıklarla uygulanan 3 veya 4 seans, hızlıca maksimum etkiyi elde etmenizi sağlar.

  Paris Işıltısı Terapisini Belirli Aralıklarla Yeniden Uygulamalı Mıyım?

  Cildin genç görünmesi yaşlanma belirtilerine karşı güçlü bir direnci gerektirir. Paris Işıltısı terapisinin güçlü etkilerinin sürdürülebilmesi için koruyucu tedavilerle sürece devam edebilirsiniz. Temel terapi tamamlandıktan sonra birkaç ayda bir, tek seanslık koruyucu tedaviler cilt hücrelerinin elastikiyet ve etkinliğini güvenliğini sağlamak için faydalı olacaktır.

  Paris Işıltısı Göz Çevresine Uygulanabilir Mi?

  Evet, kuşkusuz! Pek çok kadının hoşlik hakkında ilk endişelerinden biri olan göz çevresi kırışıklık ve morlukları, Paris Işıltısı terapisi ile minimize edilebilir. Hassas göz bölgesine uygulanabilen bileşenler gençlik etkisini burada da göstermiştir.

Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler