ACTİVEGEL 10 YIL KALICI GÖĞÜS - POPO DOLGUSU

ACTİVEGEL 10 YIL KALICI GÖĞÜS - POPO DOLGUSU
Ürünlerimiz
ACTİVEGEL 10 YIL KALICI GÖĞÜS - POPO DOLGUSU

Vücuda doğal çekiciliğini geri döndürmek mi yoksa şeklini iyileştirmek mi istiyorsunuz? Kusurları düzeltmek mi yoksa gençliğinizi uzatmak mı istiyorsunuz? Neyse ki, bizim zamanımızda bu bir sorun değil, çünkü tıp ve yüksek teknolojiler çok daha ileriye ilerledi. Size yenilikçi bir gelişme sunuyoruz - jel "Activegel".

Activegel, kontur plastikleri ve yeni nesil implantlar için dolgu maddelerinin yapıldığı bir enjeksiyon tabanıdır. Bu ilaç, estetik ve plastik tıbbın yanı sıra rekonstrüktif cerrahide de geniş bir uygulama bulmuştır.

Bu bilimsel gelişme, birçok farklı görevi çözmeye izin verdiği için evrensel bir ilaç olarak adlandırılabilir. Yumuşak dokuların hacmini düzeltmek ve şekillendirmek için dolgu maddesi olarak kullanılabilir. Doğal hacmi ve şekli geri getirebilir, doku deformasyonunu ortadan kaldırabilir (örneğin, bir yaralanmadan sonra) ve hasta tarafından istenen gerekli hacim veya hacmi verebilir.

Hidrofilik implant Activegel™ sadece çevre dostu ve tehlikeli olmayan sentetik malzemelerden üretilir ve hayvan bileşenleri veya GDO içermez. Bu nedenle hipoalerjeniklik elde edilir. İlaç sterilitesi garanti edilir, çünkü üretiminin tüm aşamaları aseptik koşullarda (mikroorganizmaların penetrasyonu olmadan) gerçekleştirilir ve son aşamada jel ayrıca yüksek basınç altında ıslak buharla sterilize edilir (otoklavlama yöntemi).

 

Ürünümüzün avantajları:

● Malzemenin hiçbir yan etkisi yoktur, kullanımı% 100 güvenlidir;
● Activegel tabanlı dolgu maddesinin kullanımı basit ve kullanışlıdır. Hastalar bu implant ile enjeksiyonları kolayca tolere eder;
● Enjeksiyon sonrası Activegel tabanlı biyo-implantlar, vücudun istenen şeklini uzun süre tutmaya karar vermiyor;
● kullanımından kaynaklanan etki 5 yıldan fazla sürer.

Aktivgel'in kalitesi klinik olarak doğrulandı ve profesyoneller tarafından çok değerli. Bu ilacı bir yıl boyunca kullanan doktorlara göre, jel herhangi bir komplikasyona neden olmadı. Çalışma birkaç komplikasyon gösterdi, ancak maddenin kendisiyle değil, enjeksiyondan sonra travmatik veya lenfojenik enfeksiyonun meydana gelmesiyle ilişkiliydi. Doğru enjeksiyon ve daha sonra hijyen kurallarına uyulması göz önüne alındığında, Activegel'in implantasyonu herhangi bir soruna neden olmaz.

Activegel'i web sitemizden satın alabilirsiniz, bu durumda üreticiden orijinal kalite garanti edilir. Bu ürünü kanıtlanmamış tedarikçilerden satın almamanızı şiddetle tavsiye ederiz, bu durumda sahte bir ürün satın alabilirsiniz.

Activegel™ toptan veya perakende satın almanızı teklif ediyoruz. Fiyat bilgisi için lütfen web sitesinde listelenen telefon numaralarını arayın 

Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler