JALUPRO GENÇLİK AŞISI

JALUPRO GENÇLİK AŞISI
Ürünlerimiz
JALUPRO GENÇLİK AŞISI

JALUPRO® Gençlik Serumu

Jalupro® Gençlik Serumu cildinizin yaşlanma, güneşin zararlı etkileri, stres, ve kötü beslenme gibi nedenlerle kaybettiği nemi ve canlılığı geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından dizayn edilmiş bir cilt gençleştirme ürünüdür.

 

JALUPRO®'nun Faydaları Nelerdir?

 

 

Cildinizi Nemlendirir

İçeriğindeki hyalüronik asit cildinize ihtiyaç duyduğu nemi ve canlılığı geri kazandırır.

 

 

Daha Genç bir Görünüm Sağlar

Patentli aminoasit kombinasyonu kollajen sentezini için gerekli aminoasitleri uygun miktarlarda sunmaktadır. Artan kollajen sentezi kırışıklıkların görünümünde düzelme sağlar.

 

Canlı ve Parlak bir Cildiniz Olur

Cildinizdeki cansız görünümün en büyük nedeni cildinizin nemsiz kalmasıdır. Cildinize kaybettiği nemi geri vererek daha sağlıklı görünmesini sağlar.

 

Hızlı ve Etkili Sonuç Verir

Uygulama sonrasındaki haftadan itibaren kırışıklık ve sarkmalarda gözle görünür düzelme sağlar. Yüz, boyun, el ve dekolte bölgesi gibi zamanın etkilerinin kolay gözlemlendiği bölgelerde çok hızlı sonuç verir.

 

Uzun Süreli Etki Sağlar

İçeriğindeki çapraz bağsız hyalüronik asit cildin bağ dokusunu oluşturan fibroblast hücrelerinin sentezini tetikler. Böylece uzun vadede giderek artan etki sunar.

#dysport #skinbooster #dermacare #vline #babineoone #aquashine #gs #kindben #ppf #lips #glutaxph #radiesse #suntikputih #r #princess #whiteninginjection #fillersinjection #surgiderm #injection #skinboosters #bekymmersrynkor #hyaron #hydratedskin #dermapen #dermaheal #skinwhitening #krynkor #belotero #hydration #jalupro

Copyright © 2021    Toptan juvederm Dolgu Botoks Mezoterapi Gençlik Aşısı Medikal Estetik Ürünler Toptan Satisi Juvederm Teosyal Dysport Allergan Jalupro Mezoterapi Aquashine Botulax Dolgu Botox Massport Medikal Estetik Ürünler